POŚREDNICTWO W TRANSAKCJACH

Jedną z usług oferowanych przez firmę PMA Tomasz Nowakowski jest pośrednictwo w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Reprezentujemy zarówno właścicieli nieruchomości, nabywców oraz najemców.

Korzystamy z sieci kontaktów oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości, otrzymujemy informacje o nieruchomościach na sprzedaż zanim trafią one na rynek. W naszej ofercie znajdują się między innymi obiekty handlowe, biurowce, hale magazynowe oraz, działki budowlane.

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości to usługa obejmująca między innymi prowadzenie negocjacji między najemcą i właścicielem, a także dokładną analizę wszystkich elementów umowy. Podobnie działamy reprezentując osoby, które interesuje sprzedaż lub nabycie nieruchomości.

Sprzedaż

Zakup i sprzedaż nieruchomości to procesy, które wymagają odpowiedniej strategii i wiedzy na temat rynku nieruchomości. PMA Tomasz Nowakowski posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu właścicieli oraz nabywców nieruchomości.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie transakcji – opracowując strategię sprzedaży, uczestnicząc w negocjacjach, sporządzeniu umowy, aż do momentu jej podpisania. Reprezentujemy właścicieli powierzchni biurowych, handlowych, magazynowych i działek inwestycyjnych, gwarantując im korzystną sprzedaż z maksymalną stopą zwrotu.

Uczestniczymy w realizowaniu projektów sprzedaży nieruchomości komercyjnych na terenie całej Polski.

Wynajem

PMA Tomasz Nowakowski oferuje szeroki zakres usług związanych z pośrednictwem w wynajmie nieruchomości. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wynajem powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych. Obsługujemy zarówno właścicieli nieruchomości jak i najemców. Nasi doświadczeni eksperci oferują klientom najlepsze rozwiązania, wyszukując dla nich funkcjonalnych lokali i biur o optymalnych kosztach użytkowania.

Nasze wsparcie obejmuje również dokładną analizę umowy najmu oraz profesjonalne doradztwo na etapie jej negocjowania.

Reprezentowanie właściciela nieruchomości

Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu wynajmu nieruchomości biurowych, magazynowych oraz handlowych na rzecz ich Właścicieli.

Zarządzamy wynajmem istniejących nieruchomości:

  • pozyskiwanie najemców na wolne powierzchnie
  • renegocjacje umów
  • rekomercjalizacja projektów
  • optymalizacja projektów
  • optymalizacja struktury najmu (tenant mix)

Komercjalizujemy nowe projekty deweloperskie na zlecenie inwestora:

  • opracowanie tenant mix
  • pozyskiwanie najemców
  • obsługa transakcji

Reprezentowanie najemcy

Zajmujemy się reprezentacją najemców w procesie poszukiwania nowych powierzchni handlowych,  biurowych i  magazynowych na wynajem, a także w procesie renegocjacji warunków obowiązujących umów najmu.